BDGGP108X120-6SQT Dock Door Protector
Dock Door Protector - BDGGP series by Beacon Industries
Beacon® BDGGP Series
Model Number:
BDGGP108X120-6SQT
Fits Door Size (W x L): 9' x 10'
Clear Height: 108"
Clear Width: 120"
Tubing Size: 6"
Shipping Weight (LBS): 715
Category: Dock Door Protector
Beacon® BDGGP Series
Model Number:
BDGGP108X120-6SQT
Clear Height: 108"
Clear Width: 120"
Tubing Size: 6"